Transfer

Organik Adam Tur


Havaalanı Transfer
Havaalanına indiğiniz anda dışarıda isminizin yazılı olduğu boardlar ile bekleyen güler yüzlü, profesyonel ve alanında deneyimli personelimiz ile karşılama yapılır. Bagajlarınıza yardımcı olarak sizi hazır olarak bekleyen aracımıza kadar eşlik ederek, belirtmiş olduğunuz adrese rahat, konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır.

Havaalanına gidişte ise belirtmiş olduğunuz saatten en az 15 dakika önce hazır olarak bekleyecek olan personelimiz, size geldiğini belirttikten sonra bagajlarınıza yardımcı olarak aracımıza kadar eşlik ederek .

Özel Yayla Gezileri ve Tur Taşımacılığı:
Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden organik adam , bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer,düğün, nişan vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, Ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır

Jeep Safari ve Yayla Turları
adrenalin dolu bir gezi hayal ediyorsanız hayalinizi gerçekleştirecek olan benim. güvenli, heyecanlı ve bir o kadarda eğlenceli olan gezilerimizde siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.Şirketimiz, uzun yıllardır süren çalışmalarının verdiği tecrübe ile yoluna güvenle devam etmektedir. Araçlarımızın bu alanda uzman şoförlerimizle birlikte, aynı zamanda düzenli olarak bakımlarının yapılması ve deneyimli rehberlerimizle en iyi hizmeti sunmanın mutluluğu içinde emin adımlarla ilerliyoruz.ayrıca şirketimiz tarafından tur boyunca anadolu sigorta tarafından tam sigortalı olarak güvenle seyahat edeceksiniz.

Rafting:
Fırtına deresinin, berrak ve köpüklü sularında bu macerayı yaşamayı kim istemez ki.. Adrenalin dolu dakikalar sizleri bekliyor..
Vaktim çok kısıtlı ama, “Buraya gelmişken raftingi denemek istiyorum.” Diyorsanız, tam size göre. Bu aktivitemizden mahrum olmayın diyoruz, vaktiniz az olsa bile..
Ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte yediden yetmişe, herkesin yapabileceği parkur seçeneğidir. Size sadece ‘heeey’ dediğimizde ‘hooop’ demek düşer. Bu eğlenceli parkurumuzda raftinginizi yaparken iddia ediyoruz zamanı unutacaksınız.

Copyright © 2016 Organik Adam Tur. Tüm Hakları